Zapraszamy na 7 dniowy obóz longboardowy podczas którego zapewnimy dzieciom aktywny wypoczynek. W każdym dniu będziemy jeździć, doskonalić techniki jazdy, poznawać style. Oprócz jazdy na longboardach będziemy poznawać nowe dyscypliny jak slackline (chodzenie po taśmie) czy hippie jump (skok przez tyczkę). Obóz skierowany jest do dzieci powyżej 8 roku życia zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych.

Czym jest slackline?

To mocna, sprężynująca taśma zamocowana pomiędzy dwoma stabilnymi punktami. Ugina się pod ciężarem ciała a cała zabawa polega na tym aby opanować jej rezonans, złapać równowagę i przejść całą bez schodzenia. Chodzenie po taśmie przede wszystkim poprawia koordynację i uczy wyczucia własnego ciała. Ćwiczenia wspomagają proces stabilizacji stawów i korygowania postawy. W ten sposób trenuje się balans ciała i równowagę.

Czym jest hippie jump?

Longboardzista skacze przez tyczkę w czasie, kiedy deska przejeżdża pod nią aby wylądować na desce po drugiej stronie tyczki przy jednoczesnym kontrolowaniu toru jazdy deski będąc w powietrzu. Ćwiczenie to wpływa na poprawę koordynacji, równowagi, jest również doskonałym wstępem do longboard dancingu (tańca na longboardzie) i całej gamy tricków bazujących na podskokach.

Poza tym przygotowaliśmy wiele innych atrakcji jak wyjście na park linowy, wyjazd na pumptrack do Brennej, warsztaty w Leśnym Ośrodku Edukacji Ekologicznej, ogniska, gry i zabawy terenowe.

Zapewniamy:

  • 7 noclegów (pensjonat z basenem, łazienki w pokojach)
  • 3 posiłki dziennie (domowe obiady, gotowane na miejscu)
  • codzienne zajęcia longboardowe (wyprawy longboardowe, jazda na torach, nauka slackline, nauka hippie jump, wieczorna jazda z latarkami)
  • dodatkowe atrakcje (park linowy, zajęcia na basenie, wyjazd do Brennej na pumptrack, warsztaty w Leśnym Ośrodku Edukacji Ekologicznej)
  • ogniska, zabawy i gry terenowe
  • opiekę instruktorów, animatorów, pedagogów
  • ubezpieczenie NNW
  • transport z Bielska-Białej
  • upominek dla każdego uczestnika

ZAPRASZAMY!

ISTEBNA

11-18.07.2021

Koszt: 1590 zł

Kontakt w sprawie zapisów, szczegółów pod numerem

536 202 100 lub 726 456 215

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>