Zapraszamy na aktywne, pełne ruchu i wrażeń półkolonie. Codziennie od 9:00 do 13:00 poprzez zabawę będziemy uczyć się i doskonalić jazdę na longboardach, wyruszać na longbardowe wyprawy, bawić się w grupie rówieśniczej. Oprócz jazdy na longboardach będziemy poznawać nowe dyscypliny jak slackline (chodzenie po taśmie) czy hippie jump (skok przez tyczkę). Półkolonia skierowana jest do dzieci powyżej 7 roku życia zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych. Zajęcia będziemy prowadzić na torze kompleksu sportowego na Zaolziu oraz torze przy dawnym gimnazjum.

Czym jest slackline?

To mocna, sprężynująca taśma zamocowana pomiędzy dwoma stabilnymi punktami. Ugina się pod ciężarem ciała a cała zabawa polega na tym aby opanować jej rezonans, złapać równowagę i przejść całą bez schodzenia. Chodzenie po taśmie przede wszystkim poprawia koordynację i uczy wyczucia własnego ciała. Ćwiczenia wspomagają proces stabilizacji stawów i korygowania postawy. W ten sposób trenuje się balans ciała i równowagę.

Czym jest hippie jump?

Longboardzista skacze przez tyczkę w czasie, kiedy deska przejeżdża pod nią aby wylądować na desce po drugiej stronie tyczki przy jednoczesnym kontrolowaniu toru jazdy deski będąc w powietrzu. Ćwiczenie to wpływa na poprawę koordynacji, równowagi, jest również doskonałym wstępem do longboard dancingu (tańca na longboardzie) i całej gamy tricków bazujących na podskokach.

Zapraszamy!

19-23 lipiec

Codzienne zajęcia od 9:00 do 13:00

Koszt: 120 zł*/osoba (cena dla mieszkańców Trójwsi)

Koszt: 350 zł**/osoba (cena regularna)

*przy zapisie dwójki dzieci, drugie dziecko 60 zł, przy zapisie trójki dzieci, drugie dziecko 60zł a trzecie zwolnione z opłaty.

***przy zapisie dwójki dzieci, drugie dziecko 180zł, przy zapisie trójki dzieci, drugie dziecko 180zł a trzecie zwolnione z opłaty.

Jeśli na drodze do uczestnictwa dziecka w półkolonii jedyną barierą jest kwestia finansowa, prosimy o kontakt, znajdziemy na to rozwiązanie 🙂

Możliwy transport dzieci na i z półkolonii na terenie Trójwsi. Skontaktuj się w tej sprawie z nami.

Wszelkie pytania oraz zapisy pod numerem telefonu 536 202 100

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>