Zapraszamy firmy, fundacje, stowarzyszenia, instytucje, samorządy i osoby prywatne do współpracy w zakresie realizacji celów statutowych fundacji.

Przedstawicieli regionów
turystycznych

Do wspólnych działań na rzecz aktywnej turystyki i rekreacji przy użyciu longboardów i innych lekkich pojazdów elektrycznych. Podniesienia atrakcyjności regionu poprzez wykorzystanie i rozbudowę istniejącej infrastruktury w celu stworzenia możliwości poruszania się ekologicznymi pojazdami. Budowa wypożyczalni, wysokiej jakości pumptracków (specjalnych torów do jazdy i doskonalenia umiejętności), oraz sieci tras do rekreacji i transportu.

Przedstawicieli miast

Do wspólnych działań na rzecz alternatywnego i ekologicznego transportu. Korzystanie z longboardów i innych lekkich pojazdów elektrycznych to możliwość zmniejszenia ruchu samochodowego i emisji spalin w centrach miast. Longboard to pojazd rozwiązującego problem „ostatniego kilometra” w transporcie – można go w prosty sposób przewieźć środkami transportu publicznego, mieści się również w bagażniku samochodu osobowego.

Jako fundacja pomagamy miastom stworzyć warunki do upowszechniania ekologicznego transportu, zbudować i dostosować niezbędną infrastrukturę – sieci tras rekreacyjno-transportowych, wypożyczalnie, stacje ładowania, pumptracki, kształcimy dzieci, młodzież i dorosłych w zakresie umiejętności jazdy na longboardach

Firmy i instytucje branży
deskowej

Do wspólnych działań w celu upowszechniania longboardów i umiejętności deskowych wśród dzieci i młodzieży, a dzięki temu tworzenie grupy osób uprawiających cały wachlarz sportów deskowych: m.in. snowboardu, kitesurfingu, longboardingu.

Masz ciekawy pomysł?
Chcesz zostać partnerem Fundacji OnBoard?
Zapraszamy do kontaktu!