Prowadzimy warsztaty dla szkół, grup zorganizowanych i osób indywidualnych. Możemy przeprowadzić warsztaty tematyczne na indywidualne zapotrzebowanie klienta. Mamy też stałe propozycje:

Warsztaty „Zrób to sam”. Mogą być realizowane jako cykl 3 warsztatów (tworzymy z uczestnikami kompletny pojazd elektryczny i uczymy kolejnych etapów produkcji) mogą być również realizowane jako poszczególne moduły.

Zrób to sam – deska longboardowa

Na naszym warsztacie dowiecie się jak samodzielnie zrobić deskę longboardową z materiałów dostępnych w marketach budowlanych. Każdy będzie mógł w aktywny sposób wziąć udział w warsztacie, piłując, tnąc, szlifując, wiercąc i poczuć przy tym piękny zapach drewna.

robimy longboard

Zrób to sam – grafika na deskę

Unikany design longboardu to możliwość wyrażenia siebie, swoich emocji, upodobań i wartości. Na warsztatach uczestnicy poznają różne techniki tworzenia grafik na deskę i pod okiem doświadczonych instruktorów projektują i wykonują swoją grafikę.

Zrób to sam – napęd elektryczny do longboardu

Uczymy jak w prosty sposób z rzeczy dostępnych w każdym markecie można zrobić napęd elektryczny do longboardu lub deskorolki. Na warsztatach wraz z uczestnikami konstruujemy napęd z wkrętarki akumulatorowej.

Lekcje jazdy na longboardzie

Uczymy jazdy na longboardach na różnym poziome zaawansowania. Od najważniejszych początków: prawidłowego i bezpiecznego wchodzenia i schodzenia, poprzez utrzymywanie równowagi i różne techniki jazdy, do tricków i ewolucji.