Ponoć nic w życiu nie dzieje się bez powodu, nasza wyprawa na Półwysep Helski również. Pojechaliśmy na drugi koniec Polski żeby poznać fantastyczną rodzinę, która łączy pasję do podróży, sportów deskowych i rodzicielstwa. Familiaventura to nieprzeciętna rodzinka, która postanowiła porzucić dotychczasowy styl życia, korpo pracę i wyruszyć w podróż życia. We własnoręcznie urządzonym kamperze, głową pełną miejsc, które chcą odwiedzić zamierzają przejechać całą Europę. Podróż zaplanowali na rok ale z taką kreatywnością i fantazją, któż wie jak zakończy się ta przygoda.

Będąc na Półwyspie mieliśmy okazję poznać ich plan na wyprawę życia i oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnej jazdy na longboardach. Mając w swojej flocie pięć rodzajów desek trafiliśmy w różne potrzeby rodziny. Zaczynając od najmłodszej Leny, która bezpieczniej czuła się na elektrycznym longboardzie z kijkiem, Ali która naprzemiennie bawiła się na elektrycznej i analogowej desce, Marty, której jazda była lekka, finezyjna i zupełnie chillout`owa po Karola, który lubi szybką jazdę i od razu wybrał najszybsza deskę, z którą radził sobie znakomicie.  Po raz kolejny mieliśmy okazję pokazać, że longboard to nie tylko zabawa ale także trening równowagi, koordynacji tak bardzo potrzebnych do uprawiania całej gamy sportów deskowych.

Mamy nieodparte wrażenie, że cała rodzina bawiła się z nami znakomicie. Do tego pływający wokół kitesurferzy , windsurferzy,  jazda w słonecznej, nadmorskiej aurze powodowała, że atmosfera była jeszcze bardziej magiczna i na długo zapadnie nam w pamięć.

Opowiadając Wam o tej rodzinie chcemy pokazać, że sporty deskowe można uprawiać całą rodziną. Marzy nam się, żeby wszystkie dzieciaki, w których zaszczepiamy pasję podczas naszych działań miały szansę dzielić ją z własnymi rodzicami.

Mocno trzymamy kciuki za wyprawę Familiaventura. Jesteśmy pewni, że z tak pozytywnym nastawieniem podróż ułoży się po Waszej myśli a przygody wzbogacą Waszą rodzinę. 

Dodajcie im otuchy i wsparcie obserwując bloga www.familiaventura.pl profil na Facebooku, Instagramie i YouTube.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>